Milli Style

Pletení se vrací do módy! Buďte trendy a "opleťte" svůj interiér se značkou Milli Style.

šperky & bižuterie
ostatní

Pod svou značkou Milli Style nabízím ručně pletené a háčkované doplňky pro útulný domov. Každý kus je originální, tvořený s láskou a pečlivostí mně vlastní. Na Fashion marketu mne najdete především s kolekcí pletených puffů v rozmanitých barvách a velikostech. 

Pletený Puff (neboli sedací taburet) z kolekce Milli Style je velmi variabilní kousek ve svém použití, který se vždy přizpůsobí Vašim potřebám a fantazii. Může sloužit jako sedací vak, záložní sezení pro návštěvy, hravý doplněk do dětského pokojíčku, meditační poštář, podnožka, sedák do předsíně pro pohodlnější obouvání... atd. Rozhodně se stane nepřehlédnutelným prvkem ve Vašem interiéru.

Dále u Milli Style najdete stylové košíčky, ošatky, vázy, boxy na hračky... 

Pletení je opět v módě, tak buďte trendy a „opleťte“ svůj interiér! „Zaháčkujte“ si svůj domov podle svého a staňte se designérem vlastního prostoru. Vybírejte z široké kolekce ručně pletených doplňků značky Milli Style. Nabízím také možnost volby individuální barvy a velikosti na zakázku. Přijďte si vybrat na Fashion Market nebo se domluvit na své konkrétní představě.

Kontakt