mišadu DESIGN

Vezmu jehlu, vezmu nit, s vyšíváním je mi líp … :-)

doplňky

Jmenuji se Míša,

jsem kreativní člověk a ruční tvorbou v různých podobách se zabývám již mnoho let.

V současnosti se nejvíce věnuji ruční výšivce, která skýtá nekonečné množství možností, variant a technik provedení. Je to velmi pomalá technika, která vyžaduje nejen čas, ale také obrovskou dávku trpělivosti a pokory. Jednoduché věci mě prostě nebaví a ruční výšivku beru jako výzvu.


Zamilovala jsem si vyrábění originálních rohových záložek, které jsou kombinací vyšitého vlněného filcu a silného papíru tzv. Corner bookmarks.

Co mě, ale hodně baví je také vytvářet velmi jedinečné a zajímavé vyšívané a obšívané šperky. Mým favoritem jsou hlavně brože, které jsou moje srdcová záležitost, ale v poslední době také originální vyšívané náhrdelníky ve stylu Boho zavěšené třeba na kůži...

K výšivce jsem se dostala přes vytváření dekorací a broží z filcu. Nějaký čas jsem také vyráběla šité šperky z korálků. Jedno měly tyto moje záliby v posledních 10 letech, ale vždy společné a to JEHLU a NIT ;-)

Baví mě hlavně jedinečnost, detaily, barvy, hravost, umění a inspirace a to nejen pro sebe, ale budu velmi ráda, když svoji tvorbou a přístupem k módě inspiruji také ostatní ženy k projevení jejich vlastní vyjímečnosti.

 

Kontakt

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok