MISHANTI

Pro klid duše...

móda
šperky & bižuterie
doplňky

Rodinná značka Mishanti tvoří autorské šperky z léčivých minerálních kamenů, polodrahokamů, Rudraksha semínek a dekorativních komponentů z celého světa.

Náš tradiční sortiment joga náramků jsme rozšířili o náhrdelníky a náramky z vysoce kvalitních japonských rokajlových korálků Miyuki.

Některé léčivé vlastnosti minerálních kamenů i semínek přispívají ke zklidnění, některé naopak povznášejí, vždy ale podporují harmonizaci a obnovu energetických drah mezi čakrami.

Naše šperky spojují příjemné s užitečným – kromě pozitivních vibrací je u nich stejně důležitá i estetická stránka. Proto na nich najdete i kovové či pryskyřicové komponenty a hlavně – nekopírujeme již hotové náramky. Chceme, aby za každým šperkem byl kousek kreativity, každý je originál, nelze si tedy objednat zcela identický kus. Některé si jsou více a některé méně podobné, ale ke každému novému šperku přistupujeme svobodně, nezatíženi tím, co jsme již vytvořili. Na druhou stranu stačí v případě zájmu o „repliku“ změnit malý detail.

Pro další inspiraci nás sledujte i na Instagramu!

Náramky tvoříme s láskou a pozitivní myslí. Ať vás co nejdéle krášlí a léčí.

Kdy jste mohli prodejce potkat