MiTy

Moje oblečení sluší a sedí holce každé velikosti a především dělají radost.

móda


Vždycky jsem ráda tvořila vlastní věci. Náramky a podobné maličkosti, ale nápad šít vlastní oblečení přišel teprve před dvěma roky.
Můj první výtvor byla sukně do opery, se kterou mi tenkrát pomohla babička. Sukně vypadala skvěle a sklidila obrovský úspěch. A od té doby to už jelo. Naučila jsem se šít na stroji a tvořila jsem v každé volné chvilce. Nejdříve jsem navrhovala věci jen pro sebe, ale v zápětí jsem zjistila, že se to lidem moc líbí. Začala jsem šít pro kamarádky a některé kousky i prodávat. Takhle vlastně vznikla značka MiTy. Všechny věci, které navrhnu i sama nosím. Chci, aby mé modely byly pohodlné, ale i elegantní. Hravé, ale i vhodné do práce. Prostě oblečení, ve kterém se budete cítit pohodlně a sama sebou. V letošní kolekci jaro/leto se můžete těšit na kombinaci streetoveho stylu s eleganci - mikinošaty, košilošaty, topy, sukně nebo kraťasy, šité z bavlny, džínoviny, teplákoviny nebo ze lnu. 

Novinkou pro letošní sezónu jsou pohodlné kalhoty, dva druhy topů, kabelky a psaníčka.

Nově je i dětská kolekce, která obsahuje dupačky, fusaky, dečky pletené i ušité a velmi oblíbené pletené čepičky a ponožtičky.

Všechno je 100% handmade a made with <3.

 

 

Kontakt

 http://mity.eu/

Ukázky zboží