Mokilife.cz

Inspirováno láskou k horám a oceánům. Víme, že je důležité vypadat dobře a cítit se sebevědomě a zároveň pohodlně..

móda
 
 

>>MOKILIFE<<

Moni + KláraIndiána, dvě kamarádky, které spolu už více než 15 let cestují, objevují, surfují, snowboardují a rozhodly se začít vyrábět oblečení inspirované jejich cestami, místy, lidmi, zážitky, energiemi.. které cestou viděly, potkaly, zažily..
 
 
Klára, umělkyně a tatérka, je autorkou těchto úžasných designů a společně s Monou dlouho vybíraly ty nejlepší materiály, střihy, barvy a designy..testovaly je a zkoušely tak, ať je vám v nich co nejvíce pohodlně, příjemně a přirozeně a vypadáte v nich prostě božsky..
 
Některé kousky jako trička kupujeme, ale dbáme na to, aby byla vyráběna v příznivých podmínkách pro zaměstnance a s respektem k životnímu prostředí.
Většinu věcí ale samy tvoříme, vymýšlíme a šijeme v lokálních dílnách z kvalitních látek většinou organického původu. Záleží nám na kvalitě a pocitu našich zákaznic z dobře padnoucího kousku, který jim v rámci udržitelnosti bude dělat radost co nejdéle. 
 
Trička jsou od značky Earth Positive – klimaticky neutrální oblečení z organických materiálů vyrobené v Indii výhradně za použití solární a větrné energie.
Látky máme vyrobené pouze v Evropě. Pracujeme s kvalitními ořízemi jako je bambus, bio bavlna, mušelín. Dbáme na to, aby se nesepíraly, nežmolkovaly a držely tvar a barvu. 
 
Látky, barvy a střihy pečlivě vybíráme, nosíme a pereme, takže za ně ručíme- jejich kvalitu, funkci, stálost.
 
Střihy jsou voleny tak, aby se hodily do přírody, do hor, na pláž ale i do kavárny, na procházku městem, pracovní schůzku nebo domácí pohodlí..
 
Víme, že jak důležité je vypadat dobře, ale zároveň se cítit pohodlně!
 

Kontakt

Ukázky zboží

Kdy se s prodejcem můžete setkat

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok