Moods By Silvie

“V jednoduchosti je krása”

šperky & bižuterie

Jsem šperkařka původem z Plzně. Většinu svého produktivniho času jsem však strávila v Praze a ve světě.

V Praze jsem vystudovala VŠ hotelovou a cestovní ruch a během studia cestovala po světě coby modelka i "baruzkarka". Od mala jsem velmi kreativní a zvědavý tvor, co chce poznávat svět a jeho možnosti :). Modeling mi otevřel dveře do světa vysoké módy - Tokio, NYC, Paříž, Hong Kong,..., což mi velice inspirovalo. Několikrát jsem se v NYC setkala s brand manazerkou úspěšne dánské značky "Maria Black jewellery" a také se zakladateli australské znacky "Sarah and Sebastián". Volba byla jasná.

V Praze jsem podstoupila rocni kurz kovového šperku ve Školicce sv. Michala a postupně si vybavila svou první dilnicku, ve které jsem trávila veškerý svůj volný čas . Me první stříbrné kousky byli na světě, zprvu pouze k mání pro kamarády a připraveny kdykoliv se mnou vyrazit na cesty :).

Nyní žiju střídavě na Kostarice u oceánu a v ČR. V surfarskem letovisku Santa Teresa na Kostarice provozují se svou kamarádkou - rakouskou sperkarkou Marie Spaur, atelier/obchod Malie Jewelery. Kromě výroby šperku se věnuji také čtyřleté dcerce Coco :).

Veškeré sperky vyrabim ručně, každý kousek projde myma rukama. Nepouzivam techniku ztraceného vosku nebo 3D tist, zakládám si na originalite každého kousku. Me sperky jsou minimalistické - maji podtrhnout přirozenou krásu a ne ji zastinit :). Pracuji se stříbrem 925 a 14k zlatem. 

Kontakt

Ukázky zboží