Namydlená Eli

S láskou k přírodě

ostatní

Dobrý den, 

jmenuji se Eliška Váňová a kosmetiku vyrábím už několik let. Za celý život jsem vyzkoušela více koníčků, u ničeho jsem ale nevydržela. Až do výroby kosmetiky. 

Jelikož rozjet bussines není nic levného, tak stále pracuji na plný úvazek ve společnosti breAd. & edible labels s.r.o. jako projektová manažerka. Kosmetiku vyrábím ve veškerém volném čase co mi zbyde. 

Mám skvělého přítele Kubu, který mi pomáhá s vytvářením štítků, e-shopem, ale hlavně s produktovými fotkami a natáčením videí. Je totiž fotograf a kameraman.

Mou hlavní vizí je propojit výrobu kosmetiky a nezatěžování planety, proto nepoužívám plasty. Peelingy a soli balím do skla (do budoucna bych chtěla systém vratných obalů), šampuky, balzámy na rty a šumivky do papíru, který můžete recyklovat. Dokonce štítky, letáčky, vizitky a podobně tisknu na již recyklovaný papír a používám přírodní lepidlo.

Každý můj kousek je originál, takže u mě nehledejte stejnorodost a dokonalost. Vše ale vyrábím z kvalitních surovin a hlavně s péčí a láskou.

Kontakt

Ukázky zboží

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok