naratír

pro vaše příběhy

kabelky & tašky

Pod značkou naratír objevíte kousky, které Vás budou doprovázet nejen v džungli velkoměsta a rozhodně vám v ní nedovolí zapadnout. Batohy, tašky, ledvinky a další potřebnosti následují současné trendy, přesto zůstávají naprostým originálem. Cílem není jen vzhled, ale i praktičnost, aby batoh opravdu unesl tolik, kolik toho potřebujete do něj naložit, a pohodlí, aby i přesto zůstal příjemně nositelný.

Prostě ho nesundáte!

 

Naratír se stane i vašim vypravěčem.

Hodnota věcí není jen v nich samých, ale i v příbězích, které vyprávějí. V historkách s nimi spojenými, jež si vybavíme při pohledu na šrámy, které na věcích zanechaly.

I proto jsou pro zhotovení těchto kousků využity přírodní materiály, bavlněné látky, dřevo pro rukojeti a hlavně pratelný papír tzv. SnapPap, které svou podstatou dobře zaznamenávají chod času a navíc také postupně krásní.

 

Co je to ten SnapPap?

 

Jedná s o materiál z celulózových vláken impregnovaný latexem, který je vyráběn v souladu s certifikátem FCS z odpadového dřeva.

SnapPap je ekologický, biologicky odbouratelný materiál.

Je pevný ... neroztrhneš ho,

lehký ... vždyť je to papír

a díky podílu latex velmi odolný.

Navíc se dá prát na 40°C, muchlat či žehlit a čím více ho používáte, tím více je podobnější kůži ... proto se mu také říká veganská kůže.

 

 

 

 

 

Doufám, že si i zde najdete něco, co k Vám přilne.

Kontakt

Ukázky zboží

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok