NAYAVITA

Dáváme jednorázovým plastovým lahvím nový život. Vy tomu životu dáváte smysl.

ostatní

Jsme český start-up, který se narodil z lásky k životnímu prostředí a z víry v lásku k sobě. Věříme, že každý z nás, stejně tak jako naše planeta si zaslouží to nejlepší. Našim čílem je odstranit znečištění životního prostředí plasty, drasticky omezit výrobu nových jednorázových plastů a účelovou upcyklací vytvářet kvalitní, krásné a intuitivně funkční pomůcky, které dopomáhají ke krásným okamžikům ve volném čase.

NAYAVITA začala výrobou eko osušek 100% z recyklovaných platových lahví. Osušky jsou lehké (450g), velké (80 x 160cm) a přitom skladné (složí se do malého balíčku), dobře sajou a rychle schnou a přitom nedrží písek. Osušky jsou ideálním společníkem na všechna venkovní dobrodružství - k vodě, do parku, na pláž, pod stan, na hory, na kolo, na cesty.

Později vznikla NAYAVITA YOGA, která je postavena na stejném principu jako NAYAVITA. Zaměřuje se na podložky a pomůcky na cvičení. Používáme recyklované, přirodní a ekologicky šetrné materiály k výrobě stylových a kvalitních podložek a pomůcek na jógu a jiná cvičení, které mají šmrnc. Všechny výrobky jsou s láskou navrhovány zakladatelkou Marcelou se zaměřením na funkčnost a estetičnost. Chceme aby se s našimi podložkami a pomůckami na cvičení ženy cítily jako ty bohyně, kterými jsou.

Kdy jste mohli prodejce potkat