Něžná pivoňka- Ekologické květinářství

Žijte se mnou příběh květin, který rozkvétá pod Krušnými horami.

ostatní

Uvěřila jsem, že mohu na stolech lidí vyměnit květiny z dovozu se smutnou minulostí za české kvítky z naší přírody překrásného Karlovarského kraje. Přála jsem si, aby lidé měli ve svých domovech květiny s příběhem, který znají od semínka.


Máme velké štěstí, že naše příroda je na květiny neskutečně bohatá a lze z nich uvázat nádherné kytice. Naše prababičky to věděly. Vázaly květiny ze svých zahrad, okolních lesů a polí. V našich podmínkách, zcela v souladu s přírodou, se dají vypěstovat květiny stejně krásné jako etiopské růže. Proto jsem začala pěstovat tulipány, pivoňky, jiřiny, kopretiny a mnoho dalších druhů květin a doplňuji je i květinami z českých luk. 

 

A co se všechno pod značkou Něžná pivoňka skrývá?

Naše květinová farma pod Krušnými horami v Hájku není jen květinovou farmou, ale můžete k nám i na samosběr. Poskytujeme enviromentální programy a s neziskovami zase spoluoracujeme na pracovní rehabilitaci atd. Všechny květiny z farmy pak vážeme v ekologickém květinářství v Karlových Varech s kompletním floristickým servisem. kromě kytici u nás také najdete jedinečné květinové výrobky od věnců po designové doplňky do interiéru. A také jedinečný merch, kde najdete rtěnky, náušnice, svíčky, hrnky a další.

Kontakt

Ukázky zboží

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok

24.11.23 - 25.11.23