Nice Belly

Samé příjemné věci

doplňky

Pod značkou Nice Belly vyrábíme portfolio produktů, které spojuje kvalita, estetické provedení, originálnost a hlavně praktičnost. Chceme dělat věci krásné, ale zejména účelné.

Bederní a těhotenské pásy vyrábíme pod značkou Nice Belly od roku 2008. Naše pásy už nosí tisíce slečen a maminek. Vždy se můžete těšit na originální bederní pásy ušité pouze pro Prague Fashion Market!

Bederní pás Nice Belly je oboustranný, příjemně hřeje, stahuje bříško a přitom vypadá opravdu elegantně. Z každé strany je pás jinak barevný a dá se tak výborně kombinovat s různým oblečením. Nově jsou v prodeji i bederní pásy pro muže!

Těhotenský pás Nice Belly má unikátní střih. Díky střihu pás neodstává, dvojité užití materiálu na zádech uvolňuje napětí v zádech a založení na straně přední bříško podpírá.

Termofor Nice Belly (ohřívací láhev) v originálním oblečku, je ideálním dárkem pro všechny milovníky tepla. Designový obal vyrábíme z flísu, vlny, nebo bavlny. Obal udržuje láhev déle teplou a navíc vypadá úžasně.

Designový třešňový polštářek od Nice Belly pro hřejivou a chladivou terapii je 100% přírodní produkt. Obal je z čisté bavlny, pecky jsou čištěné mechanicky a důkladně vysušeny. Každý polštářek je opatřen ručně malovanou etiketou a je originálem!