Nice Belly

Udržitelná móda & udržitelná domácnost

doplňky

Nice Belly je kvalitní a originální textilní značka.

Zaměřujeme se na udržitelnost. Vyrábíme zásadně z materiálu s certifikací oeko-tex, z bambusu nebo BIO-bavlny a využíváme každý kousek materiálu. Naše nejprodávanější produkty: bederní pásy, legíny se sukní a BIO-bavlněné spodní prádlo. Vše šijeme v ČR ve vlastní šicí dílně. Výrobky Nice Belly jsou certifikovány asociací regionálních značek.

Bederní pás Nice Belly je oboustranný, příjemně hřeje, stahuje bříško a přitom vypadá opravdu elegantně. Z každé strany je pás jinak barevný a dá se tak výborně kombinovat s různým oblečením. Nově jsou v prodeji i bederní pásy pro muže!

Legíny se sukní to je praktická a ležérní věc na doma, na odpolední procházku i na sport. Šijeme dětské i dámské v různých barevných kombinacích.

Těhotenský pás Nice Belly má unikátní střih a byl naším prvním produktem. Díky střihu pás neodstává, dvojité užití materiálu na zádech uvolňuje napětí v zádech a založení na straně přední bříško podpírá.

Spodní prádlo Nice Belly to je pohodlný střih, pružný materiál, čistý a jednoduchý design. Myslíme na vás i na přírodu. Šijeme z klalitních biobavlněnných úpletů s certifikací.

Produkty pro ekologickou domácnost vyrábíme už pět let a nabídku stále rozšiřujeme. Seženete u nás například pratelné houbičky na nádobí nebo Nepapírové utěrky. 

Kontakt

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok

09.12.23 - 10.12.23