Northman

S řemeslnou zručností, poctivostí a inovací vyrábíme 100% české a kvalitní ponožky, které vám pomáhají překročit každou výzvu a dopřejí vašim nohám svobodu a oporu, ať už zdoláváte Sněžku nebo jdete do práce. Pojďte s námi!

móda

Rád bych v krátkosti uvedl naši společnost NORTHMAN OUTDOOR s.r.o.

Jsme jedním z největších českých výrobců ponožek s roční produkcí přesahující 1 mil. párů ponožek ročně. Naší doménou je převážně B2B oblast kde vyrábíme ponožky mimo jiné pro zákazníky jako HUSKY, KLIMATEX, SILVINI, KCK (FORCE), ELEVEN, LOAP, ze zahraničních PROFEET (FUSE) Německo, BERGANS Norsko, aj.
V oblasti B2C realizujeme poměrně krátkou dobu a to převážně přes vlastní e-shop (www.northman.cz). Pro B2C prodej jsme se rozhodli pro to, abychom své 30 leté zkušenosti s výrobou ponožek předali našim zákazníkům v podobě ponožek vlastní značky Northman
V současné době disponujeme nejmodernějšími výrobními technologiemi a nejlépe vybavenou pletárnou mezi výrobci ponožek v ČR a SR. Sídlo společnosti NORTHMAN OUTDOOR je v Krnově a samotná výroba je v Bruntále. Jsme držiteli certifikátu JESENÍKY ORIGINÁLNÍ PRODUKT, OEKO TEX  STANDARD 100 a ČESKÝ VÝROBEK.

Našimi hlavními hodnotami jsou kvalita a svoboda. Veškerá naše výroba je situovaná v České republice, protože jedině tak můžeme zajistit 100% kontrolu celého výrobního procesu a navíc můžeme celý tento proces neustále inovovat.

Na MintMarketu bychom chtěli propagovat ponožky z modelové řady Northman Urban. Tyto ponožky se vyznačují pestrobarevným a abstraktním designem.

 

Instagram pro modelovou řadu Northman Urban je momentálně nanejvýš jeden týden od spuštění. K přihlášce Dodávám fotografie produktů a logo značky.

Kontakt

Ukázky zboží