Nosím dřevo

Pojďte s námi nosit dřevo, které zahřeje i u srdce.

šperky & bižuterie

Pojďte také nosit dřevo, které umí zahřát i u srdce. 

 

Pracuji se dřevem, které nacházím na různých místech, třeba v lese nebo s kusy, které vyplaví voda. Zajímavé dřeviny také nacházím na místě kam lidé skladují keře a stromy vyřezané ze svých zahrad. Tropické dřeviny získávám od například od nožířů. Pro ně jsou již tak malé kousky jen odpadem, ale já je ještě zužitkuji a přeměním na něco hezkého co přinese radost. Tímto podporuji Zero waste , protože ani já sám příliš odpadu neprodukuji. Šperky jsou z 90%  až 100% recyklovatelné. 

Občas mě osloví lidé, kteří by si rádi uchovali památku na svůj oblíbený strom, který musel být z jakéhokoli důvodu pokácen. Nyní se u mě tedy suší kus švesty a hrušky, které uschly a část obrovské břízy, která bohužel ohrožovala dům. 

Ano jsou jiné , budou poutat pozornost a přitahovat obdiv, ale jsou vaše a vybrali jste si je podle svého pocitu. Ať už vás zaujala kresba dřeva, jeho poselství, místo kde strom rostl nebo jeho příběh.  Pokud jste se rozhodli pro  dřevěný šperk, udělali jste dobrý skutek pro přírodu, ona jej oplatí a propůjčí vám svou krásu a jedinečnost. 

Tak pojďte s námi nosit dřevo......

Ukázky zboží

Kdy jste mohli prodejce potkat