Oakbro.cz

Mechové obrazy a dekorace jsou jedinečným spojením umění a přírody. Jsou tvořeny s láskou a péčí, aby Vám přinesly mnoho jedinečných okamžiků.

doplňky
ostatní

MECHOVÉ OBRAZY:

Naše mechové obrazy jsou jedinečným spojením umění a přírody. Jsou tvořeny s láskou a péčí, aby přinášely mnoho jedinečných okamžiků. Každý obraz je originál, stejně jako vy. Obrazy v sobě nesou kouzlo přírody. Je to jako mít kousek lesa přímo u Vás doma.

Obrazy jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů, každý detail obrazu je důmyslně propracovaný. Rám je zhotoven z různých druhů dřeva. Převažuje především dub, který je pro svou odolnost a tvrdost považován za jedno z nejlepších. Dřevo je ošetřeno kvalitním olejem od firmy Rubio Monocoat, který zaručuje jeho dlouhodobou trvanlivost a zachování krásy. Na záda obrazu je pečlivě připevněná překližka, což dodává obrazu pevnost a stabilitu.

K výrobě mechových obrazů nepoužíváme pouze mech, ale také kamínky, dřevo a stabilizované rostliny. Do obrazů používáme i kůru ze stromů, kterou při výrobě dřevěných spárovek zbytečně nevyhazujeme.

Mechové obrazy jsou nejen skvělou dekorací, ale i kusem přírody, který Vás bude provázet každý den. Přineste si kousek lesa přímo do svého obývacího pokoje, ložnice či kanceláře.

NÁBYTEK A DEKORACE:

Hledáte vyjímečný kus nábytku do vašeho interiéru?

Vítejte v Oakbro - milujeme umění, dřevo a přírodu. Vyrábíme dřevěný nábytek a dekorace. Každý náš produkt je vyroben precizností a láskou. Vše zpracováváme ručně na nejkvalitnějším dřevě, abychom pro Vás vytvořili kvalitní produkty, které dodají vašemu domovu funkčnost a styl.

U nás si můžete vybrat z bohatého sortimentu produktů. Od dřěvěných stolů, židlí, obrazů, map, krabiček, po stojany na noviny a další. Naše produkty dokáží proměnit jakýkoliv prostor v místo, kde se budete cítit jako doma. Nechte se inspirovat a zamilujete se do dřeva tak, jako jsme se do něj zamilovali my.

Náš showroom se nachází na adrese: Chelčického 297/24, 500 02 Hradec Králové, předem nás však informujte o návštěvě na tel. č.: 776 391 355, býváme hodně v terénu nebo tvoříme další krásky do našeho portfolia =)

www.oakbro.cz

 

 

Kontakt

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok