OP&K

OP&K je ilustrátorská a designérská dvojice, která vyhledává projekty, kde se propojují různé obory.

ostatní

OP&K je ilustrátorská a designérská dvojice. Název OP&K znamená Ondřej, Pavla & Klea - vychováváme spolu naší dceru. OP&K ale zároveň označuje naše odlišné povahy. Každý z nás má na starost jinou část výtvarného procesu. Naším cílem je pracovat na projektech, které přistupují k zadání koncepčně a kdy je třeba ke kvalitnímu výsledku propojit více oborů. Baví nás projekty, kde ilustrace přesahuje do jiných oborů a je třeba se zabývat například specifickými materiály nebo řešením prostorových objektů. Máme na prodej autorské tisky s příběhm na ručních papírech, pohledy, magnety a animační hračky.

Nově jsme si připravili animační, edukační a vizuálně zajímavý stroj Flipbook machine.

JEDINEČNOST NAŠEHO FLIPBOOKMACHINU SPOČÍVÁ V TOM, ŽE SI MŮŽE KAŽDÝ NAKRESLIT VLASTNÍ ANIMACI, KTEROU POTÉ VLOŽÍ DO SPECIÁLNÍCH RÁMEČKŮ (JEDNOTLIVÝCH FRAMŮ). NENÍ NUTNÉ NIC SKENOVAT ANI TISKNOUT. TENTO STROJ JE V PRVNÍ ŘADĚ EDUKAČNÍ POMŮCKA, SKVĚLE FUNGUJE TAKÉ JAKO PROPAGAČNÍ PŘEDMĚT "ANALOGOVÉHO VIDEA". 

Pavla Šnajdarová vystudovala pražskou Umprum v ateliéru filmová a televizní grafika. Věnuje se především ilustraci. Ondřej Mladý Absolvoval UMPRUM v ateliéru architektury u profesora Ivana Kroupy. Pracuje na volné noze na pomezí architektury a designu. Zároveň se zabývá animací.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

English: OP&K is duo of illustrators and designers who searchs projects which connects different fields. Pavla Šnajdarová studied Academy of Arts, Architecture and Design in Prague in studio of film and television graphics. She's currently working on illustration. Ondřej Mladý have graduated on Academy of Arts, Architecture and Design in Prague as well in studio of professor Ivan Kroupa. He is working on his own in field between architecture and design. He's also involved in animation.

Kontakt

 https://op-k.cz/