OP&K

OP&K je ilustrátorská a designérská dvojice, která vyhledává projekty, kde se propojují různé obory.

ostatní

OP&K je ilustrátorská a designérská dvojice (Pavla Šnajdarová a Ondřej Mladý). Baví je projekty, ve kterých ilustrace přesahuje do jiných oborů a v nichž je třeba se zabývat například specifickými materiály nebo řešením prostorových objektů. Své ilustrace rádi animují do spotů a krátkých videí. Věnují se vývoji animačních strojů.
Mají na prodej autorské tisky na ručním papíře, pohlednice na recyklovaném papíře, dřevěné magnetické rámy a magnety.

Pavla Šnajdarová vystudovala pražskou Umprum v ateliéru filmová a televizní grafika. Věnuje se především ilustraci. Ondřej Mladý Absolvoval UMPRUM v ateliéru architektury u profesora Ivana Kroupy. Pracuje na volné noze na pomezí architektury a designu. Zároveň se zabývá animací.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

English: OP&K is duo of illustrators and designers who searchs projects which connects different fields. Pavla Šnajdarová studied Academy of Arts, Architecture and Design in Prague in studio of film and television graphics. She's currently working on illustration. Ondřej Mladý have graduated on Academy of Arts, Architecture and Design in Prague as well in studio of professor Ivan Kroupa. He is working on his own in field between architecture and design. He's also involved in animation.

Kontakt

 https://op-k.cz/