OP&K

OP&K je ilustrátorská a designérská dvojice, která vyhledává projekty, kde se propojují různé obory.

ostatní

OP&K je ilustrátorská a designérská dvojice. Naším cílem je pracovat na projektech, které přistupují k zadání koncepčně a kdy je třeba ke kvalitnímu výsledku propojit více oborů (což je téměř vždy, ale ne vždy to funguje). Baví nás projekty, kde ilustrace přesahuje do jiných oborů a je třeba se zabývat například specifickými materiály nebo řešením prostorových objektů. Pavla Šnajdarová vystudovala pražskou Umprum v ateliéru filmová a televizní grafika. Věnuje se především ilustraci. Ondřej Mladý Absolvoval UMPRUM v ateliéru architektury u profesora Ivana Kroupy. Pracuje na volné noze na pomezí architektury a designu. Zároveň se zabývá animací.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

English: OP&K is duo of illustrators and designers who searchs projects which connects different fields. Pavla Šnajdarová studied Academy of Arts, Architecture and Design in Prague in studio of film and television graphics. She's currently working on illustration. Ondřej Mladý have graduated on Academy of Arts, Architecture and Design in Prague as well in studio of professor Ivan Kroupa. He is working on his own in field between architecture and design. He's also involved in animation.

Ukázky zboží