OP&K

OP&K je ilustrátorská a designérská dvojice, která vyhledává projekty, kde se propojují různé obory.

ostatní

OPAK je ilustrátorské a designérské studio, které tvoří Pavla Šnajdarová a Ondřej Mladý. Zabývají se hlavně ilustrací a animací, ale i drobným designem. Vyrábí animační stroje, které používají během výstav a workshopů animace. Workshopy organizují a vedou. Mají na prodej autorské tisky na českém ručním papíře, pohledy na recyklovaném papíře, animační hračky a rámy na tisky vlastní výroby a animační hračky. Magnetické výměnné rámečky jsou z bukového dřeva a jsou kulaté, jako na starých mapách. V rámečcích skvěle vypadají také dětské kresby a fotky.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

English: OP&K is duo of illustrators and designers who searchs projects which connects different fields. Pavla Šnajdarová studied Academy of Arts, Architecture and Design in Prague in studio of film and television graphics. She's currently working on illustration. Ondřej Mladý have graduated on Academy of Arts, Architecture and Design in Prague as well in studio of professor Ivan Kroupa. He is working on his own in field between architecture and design. He's also involved in animation.

Kontakt

Kdy se s prodejcem můžete setkat