Out of office Karlín

Koncept je následující: inspirace, útulno, pohoda, žádný stres a tvůrčí akce

ostatní

Jsme malý interiérový obchod , a nejen to, RENOVUJEME, RECYKLUJEME, NATÍRÁME, ČALOUNÍME staré kousky nábytku a pořádáme certifikované WORKSHOPY Annie Sloan, během kterých se účastníci naučí spoustu technik, a dokáží pak proměnit svůj interiér a nábytek. 

Jsme příznivci eklektického stylu, mícháme vše dohromady, a tudíž i barvy. Dekorativní barvy, které používáme na refresh a renovace, jsou od britské designérky Annie Sloan, kterou také výhradně zastupujeme v ČR.

Značka Chalk Paint ™ nám svou mnohostranností umožňuje jednoduše vytvářet a proměňovat bydlení. Pomocí barev totiž jednoduše vytvoříte patinu, hladký nátěr nebo lazuru. Mohou se používat kromě nábytku i na malování stěn, podlah, kožených či textilních potahů, kovových nebo plastových doplňků, bílé elektroniky a zároveň i exteriérových povrchů. Chalk Paint™ jsou vodou ředitelné, vysoce ekologické a téměř bez zápachu. Mají krásně sametově-matný povrch a velmi rychle schnou. Velkou výhodou je, že není třeba odstraňování starého původního nátěru, odpadává tak zdlouhavé a pracné broušení! Chalk Paint™ mají krásnou škálu 37 barev, lze je vzájemně jakkoli smíchat a najít vhodný odstín. Barvy mají certifikát Toy safety, nejsou testovány na zvířatech a jsou nehořlavé.

Kontakt