PECKA

Obrazy, které se dají nosit!

móda

PECKA je módní značka malířky a ilustrátorky Venduly Pucharové Kramářové. Prolínají se v ní dvě její oblíbená témata - zvířata a folklorní motivy. Vendula se ve své tvorbě inspiruje hlavně přírodou a folklorními motivy. V jejích kolekcích stylového a originálního oblečení se prolíná obojí.

Má dvě řady TUTU tylovek. První je divoká, barevná a živelná, na saténových spodničkách jsou vyobrazeni jeleni, veverky, lišky, sojky a jíná lesní zvěř doplněná o fragmenty folklorních motvů. Druhá řada je elegantnější, avšak stejně hravá, hlavní roli zde nehrají zvířata, ale pestrobarevné květiny. Nahoře je vrstva barevného tylu a obě řady mají v pase krásné vyšívané folkorní mašle. Jsou originální, ručně šité, a každá žena v nich bude jednoznačně nepřehlédnutelná! K tvobě oděvů používá lokální produkty, které se hojně využívají i při tvorbě tradičních krojů.

Celá kolekce je doplněna o kvalitní zimní sortiment jako jsou mikiny a ponča. Ty jsou ušité z microfleecu, materiálu, který se využívá i ve sportovním odvětví - je hřejivý, prodyšný a vhodný jak na denní nošení, tak sport.

 

 

Kontakt