PEPE cap

Čepice od Radky, které se dědí z generace na generaci.

móda
doplňky
ostatní

Šiji a prodávám dětské netradiční retro čepce a čepice, které se s láskou opečovávají. 

Pocházím ze starého krejčovského rodu, můj pradědeček byl pánský krejčí, ostatně jeho nůžkami dodnes stříhám ty nejlepší látky, které jsou na trhu.

Jsem žena, která šije. Moji tři muži jsou v tom se mnou. Mladší syn je můj nejlepší model. Starší syn? Z role designéra výšivek se stal ředitelem pro inovace. Manžel mi občas pomůže se sloganem, případně zaváží na kole balíčky pro vás. Doma vznikají mé čepce jakožto pocta legendárnímu francouzskému bonnetu. Mám vlastní střihy, vlastní velikosti, vlastní inovace. 

Jak PEPE (= čepec) začalo

Čepce prodávám pod značkou Pepe: cap by Radka. Značka pepe je pak dětské slovo, kterým můj první model - mladší syn, pojmenoval svůj první čepec. Děti mi odrůstají a s nimi rostou i mé čepce, věřím, že do krásy i do použitelnosti, se zřetelem na touhu po tom, aby se "dědily z generace na generaci."

Nejprve jsem začala vytvářet květinové čelenky, s narozením druhého potomka jsem ale začala postrádat krásné, funkční a zajímavé čepice; musela jsem začít šít nadčasové čepce našich babiček sama. Nabídku jsem postupně rozšířila o skřítkovské čepice tzv. pixie, kulichy tzv. beanie, letní a zimní kšiltovky. V práci se snažím neustále zdokonalovat. 

Před tvorbou sezonních kolekcí dávám přednost unikátním a originálním kusům pro konkrétní přání vyplývající z jedinečnosti každé rodiny. Všechny čepce a čepice jsou s něhou a pečlivostí vyráběny v srdci Vysočiny. Jsem moc vděčná za vaše projevy sympatií, přičemž největší odměnou je vidět moje čepice na vašich hlavách.

 

Kontakt