Pepe: cap by Radka

Čepice a čepečky, které se dědí z generace na generaci.

móda
doplňky
ostatní

Šiji a prodávám dětské netradiční retro čepce a čepice, které se s láskou opečovávají. 

Jsem žena, která šije za pochodu a v plném chodu rodiny, s mladším synem na klíně a se starším synem, vrchním designérem mých výšivek, jako estetickým kontrolorem jakosti. Mezi vařením polévek, mytím oken a hraním si se syny vznikají mé čepce jakožto pocta legendárnímu francouzskému bonnetu. Mám vlastní střihy, vlastní velikosti, vlastní inovace.

Jak PEPE (= čepec) začalo

Čepce prodávám pod značkou Pepe: cap by Radka. Značka pepe je pak dětské slovo, kterým můj první model - mladší syn, pojmenoval svůj první čepec. Děti mi odrůstají a s nimi rostou i mé čepce, věřím, že do krásy i do použitelnosti, se zřetelem na touhu po tom, aby se "dědily z generace na generaci."

Nejprve jsem začala vytvářet květinové čelenky, s narozením druhého potomka jsem ale začala postrádat krásné, funkční a zajímavé čepice; musela jsem začít šít nadčasové čepce našich babiček sama. Nabídku jsem postupně rozšířila o skřítkovské čepice tzv. pixie, kulichy tzv. beanie, letní a zimní kšiltovky. V práci se snažím neustále zdokonalovat. 

Před tvorbou sezonních kolekcí dávám přednost unikátním a originálním kusům pro konkrétní přání vyplývající z jedinečnosti každé rodiny. Všechny čepce a čepice jsou s něhou a pečlivostí vyráběny v srdci Vysočiny. Jsem moc vděčná za Vaše projevy sympatií, přičemž největší odměnou je vidět naše čepce na Vašich dětech.

 

Kdy jste mohli prodejce potkat