Plátnobalky od Reptalky

Balte s vůní medu

ostatní

Plátnobalky jsou voskované ubrousky certifikované pro styk s potravinami, které vzešly z přírodních materiálů, aby bojovaly proti zbytečným plastům a opakovaně chránily suroviny před vnějšími vlivy.

Jsou vlastnoručně vyrobeny jednou ureptanou maminou ze 100% BIO bavlněného ekologicky potištěného plátna zalitého úžasnou směsí vosku od českých včel, bio jojobového oleje a pryskyřice. 

Dá se říct, že tyto voskované ubrousky z velké části zastoupí vlastnosti jednorázových ubrousků, alobalu(aluminiové folie), potravinové plastové fólie a jednorázových igelitových i papírových sáčků a z části i krabiček.

Plátnobalky tedy můžete používat k:
- Balení jakýchkoliv druhů potravin (chleba, pečivo, sýry, ovoce a jiné). Super je také zabalit zbytek cibule, půlku jablíčka, nebo naříznutý meloun. Ovoce tak déle vydrží čerstvé.
- Balení svačin do práce, do školy, nebo na cestu kolem světa.)
- Přikrývání talířů, plechů a jiných nádob z důvodu zabránění šíření zápachu, proti okorání, osychání, nebo jako ochrana proti hmyzu.
- Balení různých předmětů na cestu proti ušpinění či podření - (kartáček, tuhé mýdlo, dudlík, lžička, nebo celý příbor). 

- Můžete z nich vytvářet misky, kapsy či kornoutky vhodné na servírování různých pochutin.
- Pokud do nich vložíte vlhký hadřík nebo ubrousek, je vhodné v nich převážet řezané květiny, aniž by uvadly a voda zůstane tam, kde má - u stonku.

 

PROČ PLÁTNOBALKY MILOVAT?

JSOU OPAKOVANĚ POUŽITELNÉ

Plátnobalky nejsou jednorázové, naopak tyto voskované ubrousky můžete používat znovu a znovu. Jakmile se opotřebí můžete je jednoduše opravit pomocí voskové směsi Voskouzelník.

PRAKTICKY SLOUŽÍCÍ

Zabalíte do nich svačinku, přikryjete talíř, nebo zabalíte dudlík do tašky proti ušpinění. Jsou skladné a můžete je s sebou vzít téměř kdekoliv

ČERSTVOST UDRŽUJÍCÍ

Díky použitým surovinám jsou antibakteriální, umožňují potravinám dýchat a udržují je tak déle čerstvé.

CERTIFIKACI NOSÍCÍ

Plátnobalky se pyšní certifikací pro styk obalu s potravinami. O své zdraví se tedy při jejich užívání nemusíte obávat. Stačí si jen Plátnobalky ve vší své kráse vychutnat a s láskou o ně pečovat.

V ČESKU RUČNĚ VYROBENÉ

Vyrábí je jedna Reptalka z Moravy s obrovským přispěním svých pomocnic v dlaních plných lásky z obnovitelných a kompostovatelných zdrojů.

LEHCE OMYVATELNÉ

Po použití je jednoduše opláchněte studenou vodou, případně hrubší nečistoty otřete jemným hadříkem a nechejte usušit.

SKVĚLE VYPADAJÍCÍ

Máte na výběr z několika krásných, ekologicky tištěných vzorů, nebo si můžete vyrobit Plátnobalky se vzorem vlastním pomocí sady "Vytvoř si sám".

Kontakt

Ukázky zboží

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok