Poctivě vyrobeno

Ručně, s láskou, šetrně k přírodě.

doplňky
ostatní

Naše značka Poctivě Vyrobeno se specializuje na výrobu kvalitních a zdravotně nezávadných svíček, vonných vosků, aroma difuzérů, bytových sprejů a vůní do aut. Pro zákazníky jsou důležité kvalitní suroviny, které jsou pro nás základem. Nakupujeme a používáme kvalitní sójový vosk z ekologického zemědělství, který je dlouhodobě udržitelným zdrojem. Všechny ingredience jsou pečlivě testovány a zajišťují čistší a zdravotně nezávadné hoření, které nezatěžuje zdraví zákazníků.

Důraz také klademe na kvalitní esence, které jsou vybírány s cílem vytvořit nezapomenutelnou atmosféru. Používáme jak esenciální, tak vonné oleje, které jsou zdravotně nezávadné a smyslově příjemné. Kromě toho jsou svíčky vybaveny kvalitními bavlněnými a dřevěnými knoty, které neobsahují těžké kovy, což umožňuje čistší a zdravotně nezávadné hoření.

Všechny vůně použité na výrobu našich produktů mají prestižní certifikát kvality a zdravotní nezávadnosti vydávaný organizací IFRA (International Fragrance Association) se sídlem ve Švýcarsku, která již od roku 1973 zajišťuje kvalitu esencí v kosmetickém a potravinářském průmyslu.

Zakládáme si také na vytváření luxusních smyslových zážitků a terapii vůní, což je jedna z nejoblíbenějších forem relaxace. Zákazníci ocení také krásné a elegantní balení, které dělá z těchto výrobků perfektní dárek pro každou příležitost.

Každý z nás si zaslouží voňavý domov, do kterého se rádi vracíme.

Těším se na každé společné setkání. :)

Tereza z Poctivě vyrobeno

Kontakt