Poctivě vyrobeno

Ručně, s láskou, šetrně k přírodě.

doplňky
ostatní

Vyrábím přírodní svíčky ve východních Čechách, s pokorou k přírodě.

Proč zrovna svíčky od Poctivě vyrobeno?

Kvalitní suroviny mají u mě první místo. Ačkoliv se pohybují v jiné cenové kategorii, jsou pro mě základem. Potrpím si na kvalitní suroviny a pečlivě je pro vás testuji. Na výrobu používám kvalitní sójový vosk z ekologického zemědělství, který je dlouhodobě udržitelnou formou pro naši planetu. Je plně rozložitelný a svým složením veganský. Svíčkám nesmí chybět také kvalitní esence, protože to jsou ty, které vytvářejí nezapomenutelnou atmosféru. V neposlední řadě musím zmínit také kvalitní bavlněné a dřevěné knoty, které neobsahují těžké kovy, na rozdíl od svíček konvenčních. Všechny ingredience zajišťují dohromady čistší hoření, ze kterého vás nebude bolet hlava.

Luxusní smyslové zážitky...
Zážitky a atmosféra, kterou mé svíčky vytváří je výjimečná. Vybírám pro vás ty nejkvalitnější esenciální i vonné oleje, které jsou zdravotně nezávadné a zároveň smyslově nezapomenutelné.
Terapie vůní je jednou z nejoblíbenějších a vytváří to správné kouzlo okamžiku. Zaručuji vám, že s mými svíčkami na tu kouzelnou atmosféru nezapomenete.

Nově u mě také najdete luxusní aroma difuzéry s tyčinkami či bytové spreje, se kterými provoníte domov už na jedno stistknutí. 

Těším se na každé společné setkání. :)
Tereza z Poctivě vyrobeno

Kontakt

Kdy se s prodejcem můžete setkat