PODOest s.r.o.

Mějte zdravé nohy, noste krásné boty

móda
doplňky
ostatní

Naše podologické centrum sídlí v ulici Lípová 10 v Praze.

Komplexní péčí o nohy se zabýváme již více než 10 let. Nabízíme odbornou přístrojovou pedikúru, ošetření zarostlých nehtů pomocí speciálních rovnátek, vyšetření na podoskopu a zajistíme pro Vás i výrobu aktivních vložek do obuvi. 

Aby byla v našem podologickém centru péče opravdu komplexní a abychom vám nabídli odborný pohled a odbornou pomoc při řešení vašich problémů s bolestmi zad, kloubů, nohou a dalších, rozšířili jsme naše služby o rekondiční péči na té nejvyšší úrovni. 

Na výše uvedené adrese máme i kamennou prodejnu s kvalitní barefoot a funkční obuví převážně německé značky ZAQQ

Barefoot obuv se vyznačuje především lehkostí, ohebností a anatomickou špičkou, která kopíruje tvar našich nohou. Prsty i chodidla tak mají možnost volného pohybu.

Německý výrobce, který se specializuje především na dámskou a pánskou společenskou  a volnočasovou barefoot obuv. Všechny boty jsou ručně šité a vyznačují se dvojitým prošitím. Výrobce používá lepidla před rozpouštědel a ke zpracování využívá lokální a ekologické zdroje. Podešev je tenká a flexibilní, je tedy ohebná všemi směry a má nulový drop, který příznivě ovlivňuje stav našich chodidel. 

Jedná se o menší rodinnou firmu v německém Lipsku. Boty jsou šité v manufaktuře z těch nejlepších materiálů. Stále vyvíjí nové modely. ZAQQ se stal vítězem v jedné ze soutěží barefoot obuvi.

Značka ZAQQ si velmi cení přírody a dbá na ekologickou a udržitelnou výrobu bot. Používají se regionální suroviny, ekologická lepidla a kaučuk na podrážky.

Používají ty nejkvalitnější materiály, velmi často je to jemná kůže nappa, která se běžněji používá v rukavičkářském odvětví. Málokdo si troufne ji zpracovat pro výrobu obuvi. Ve výsledku je ale velmi pevná a odolná.

Kontakt