Přímo z dílny

Vdechování umění do obyčejného blank oblečení pomocí sítotisku

móda

Dobrý den, 

rád bych Vám představil značku, kterou jsem během posledního roku vlastnoručně vytáhnul ze země - přímo z dílny.

 

Jednoho dne jsem na internetu náhodou narazil na video o sítotisku - nejrozšířenější a nejkvalitnější metoda potisku textilu. Jsem si jistý, že jste o sítotisku alespoň slyšeli. Z nějákého důvodu mě to okamžitě popadlo a než jsem vůbec stihnul dokoukat na video, tak jsem měl již obědnané potřeby pro tisk. Za začátku to byla malá operace, která původně sídllila v opuštěné truhlářské dílně mého dědečka = přímo z dílny... Nicméně časem se operace rozrostla na tolik, že jsem se musel přestěhovat na komerčnějších prostorů, ale myslím si, že dílenská duše mojí značku neopustila. Pořád používám dílenský look :-). 

Věnuji se hlavně potisku volně dostupných uměleckých děl a vintage ilustrací. Tisknu především na plátěnky a na trička. Okrajově se zabývám i sublimací hrníčků. 

Myslím, si že jádro značky jsem předvědnul, nícméně bych to mohl o mé značce promlouvat hodiny, ale obraz mluví za tisíc slov. Proto bych byl moc rád, kdybyste si prohlédli můj eshop a instagram, ten vám značku představí lépe - vizuálně. Mějte se :-)

Ukázky zboží

Kdy jste mohli prodejce potkat