Priniti Show Room

V našem Ateliéru Priniti Vám nabízíme NOVINKU – LED SVÍTÍCÍ OBRAZY na fotoplátně. Jedná se o velmi originální a účelný designový doplněk Vašeho interiéru. Potřebujete někde ztlumeně svítit? Třeba na chodbě, v ložnici nebo v dětském pokoji? Máme pro Vás řešení - LED SVÍTÍCÍ OBRAZY. Pořiďte si naši novinku, svítící obraz na fofoplátně.

ostatní
LED plátno

Motiv, design a velikost obrazu si můžete vybrat z naší nabídky v Show Room LED SVÍTÍCÍ OBRAZY nebo si navrhnout svůj vlastní svítící obraz na fotoplátně. Velikost a motiv je jen na Vás. Může to být fotografie z dovolené, Váš domácí mazlíček, oblíbený comicsový hrdina, dětská kresba, barevná abstrakce, motiv přírody, noční obloha, slunce nebo modré z nebe 

Jedná se o fotoplátno natažené na rámu, kde je na zadní vnitřní hraně rámu páskové led podsvícení, od kterého vede na spodní hraně obrazu drátek do běžné zásuvky. Obraz lze tedy zavěsit v blízkosti zásuvky, nebo přímo na ní. Ve dne klasický obraz - v noci svítící obraz.

Záleží jen na Vás, kde chcete svítící obraz na fotoplátně umístit, jestli do chodby jako nouzové osvětlení, nebo do ložnice pro orientaci ve tmě. Tato novinka se hodí hlavně do dětského pokoje pro klidný spánek dětí a bez podsvícení vypadá jako klasický obraz, který určitě oživí a ozdobí interiér dětského pokoje. Potěšte své známe, příbuzné, přátele a kamarády, věnujte jim k Vánocům originální a účelový designový dárek, svítící obraz na fotoplátně. Váš motiv ZDARMA zpracujeme a zašleme Vám návrh Vašeho svítícího obrazu na fotoplátně.

 

Kontakt

Ukázky zboží