ECandles

Provoňte váš domov 100% přírodou.

doplňky

Pokud milujete kvalitní 100% přírodní svíčky, pak vás potěší právě naše sójové svíčky s esenciálními oleji a dřevěnými knoty. Žádný parafín nebo jiné upravující směsi. Pouze sójový vosk, čisté neředěné esenciální oleje a zcela ruční práce.

Proč jsme zvolili dřevěné knoty a esenciální oleje? Nikdy dříve jsem na dřevěný knot a na svíčku s esenciálními oleji nenarazila. Proto jsem tuto kombinaci chtěla vyzkoušet a nějak se od všech odlišit. Nikdy jsem nenarazila na čistě přírodní svíčku, a proto jsem si řekla, že se o takové svíčky pokusím. Vyzkoušela jsem velké množství knotů. Některé praskaly poměrně hlasitě až mi to vadilo a jiné byly napouštěné směsí, která zintenzivňovala hoření. Což bylo také špatně. U těchto knotů není takový plamen žádaný a může být i nebezpečný. Nakonec jsem se rozhodla pro nádherně vonící tenké a ničím nelepené knoty, které si dělám na míru svým svíčkám. Dokonce ve svíčce cítím krom její vůně, vůní i samotného knotu. Jakoby to bylo úplně čerstvé dřívko z lesa.  

Všechny naše svíčky zapadnou do jakéhokoliv interiéru. Ale nemáme pouze bílé a černé varianty. Pro milovníky barev máme kolekci, která barvami přímo hraje. Vyrobili jsme pro ně originální barevné samolepky. 

Všechny produkty vyrábíme v České republice a jednotlivé komponenty si necháváme posílat z evropských zemí. 

A proč jsme se vlastně rozhodli vyrábět vlastní 100% přírodní svíčky? V obchodních řetězcích vidíme jednu svíčku vedle druhé. Jsou vyráběny z ne příliš ekologických a šetrných materiálů a jejich vůně je velice umělá. Mě osobně takové svíčky nevoní a bolí mě z nich hlava. Jednou jsem se takto učila na státnice se zapálenou svíčkou a spíše jsem se soustředila na omamnou vůni přes kterou jsem se nedokázala soustředit na učivo. V tu chvíli mě napadlo, co takhle vyrobit 100% přírodní svíčku. Nebylo to jen tak, ale po čase se povedlo. Díky esenciálním olejům mě z vůně nebolela hlava a navíc různé oleje mají různé aromaterapeutické účinky. Je opravdu znát, která svíčka je vyrobená z umělé vůně a která z přírodní vůně. ;) 

 

Kontakt

Ukázky zboží