Proof

LOOK GOOD. DO GOOD.

doplňky

PROOF

Značka Proof se zrodila před několika lety v garáži v Idaho. Tři bratři, vyrůstající v blízkosti rodinného pilařského závodu si vypěstovali ke dřevu velkou lásku a obdiv. Jeden z bratrů a zakladatel firmy Brooks Dame měl sen vyrábět lyžařské hole. To se ale naštěstí ukázalo jako naprosté fiasko a zrodily se úžasné dřevěné brýle Proof.

Co začalo nevinně jako pár brýlí pro rodinu a přátele se stalo plnohodnotným podnikáním. Pomocnou ruku podali Brooksovi jeho dva mladší bratři - Tanner a Taylor – a dnes je Proof světovou značkou s obchody a fanoušky po celém světě. Firemní motto zní „Look Good. Do Good.“ a vyjadřuje názor, že člověk může dobře vypadat a zároveň i pomáhat. Značka se snaží vyrábět produkty šetrné k životnímu prostředí a vracet zpět to, co si vzala. Pro výrobu brýlí používá dlouhodobě udržitelný a obnovitelný materiál, jež je šetrně získáván, využíváním bambusu nepoškozuje přirozené životní prostředí pandy velké, brýle recykluje a část zisku věnuje k charitativním účelům, např. oční klinice v Indii nebo k novému zalesnění Haiti.

V aktuální nabídce najdete celodřevěné obruby z jednoho kusu dřeva (mahagon, eben, bambus, teak atd.), brýle z E.C.O. kolekce s acetátovou obrubou a dřevěnými stranicemi a brýle ze skateboardů (kanadský javor). Sluneční brýle jsou opatřeny kvalitími šedými či polarizačními čočkami se 100% UVA a UVB ochranou. Některé modely jsou určeny také pro zábrus dioptrických čoček.

LOOK GOOD. DO GOOD.

proofeyewear.cz

Kontakt

Ukázky zboží