Qiggs dřevěné sluneční brýle

Podzim s dřevěnými slunečními brýlemi!

šperky & bižuterie
doplňky
Qiggs.com je e-shop plný dřevěných brýlí a ecofashion doplňků. 
 
Naše volba jsou přírodní, udržitelné, obnovitelné materiály. Merino vlna, přírodní portugalský korek, bavlna, bambus a jiné dřevo, včetně recyklovaného skateboardového prkna... To jsou materiály, které používáme v našich výrobcích.
 
Kromě módních dřevěných brýlí u nás najdete ručně vyráběné šnůrky na brýle, náramky a náhrdelníky, klíčenky, obaly na brýle a další ecofashion doplňky.
 
Tuto kolekci dřevěných slunečních brýlí prodáváme pod naší vlastní značkou SKOGGERS, protože je příliš dobrá na to, aby se o ní nevědělo. 
 
Dřevo nikdy nevyjde z módy, je to přírodní alternativa plastu. Volíme bambusové dřevo pro jeho jedinečné přírodní vlastnosti. Bambus je jedna z nejrychleji rostoucích rostlin na světě (s rychlostí růstu zhruba 1mm každé 2 minuty!), která má krátký cyklus růstu a silnou schopnost reprodukce, proto je bambusové dřevo rychle obnovitelný přírodní materiál.
Polykarbonátová skla se 100% UV ochranou (UV400) blokují UVA i UVB záření. Polarizační filtr eliminuje odražené paprsky z vodorovných povrchů, a tak umožňuje ostřejší a jasnější vidění, což oceníte především při řízení nebo u vody. 
Kolekce SK8Rings je ručně vyráběna z recyklovaného skateboardového prkna a každý pár je jedinečný. 
 
Na podzim jedině s dřevěnými slunečními brýlemi a ecofashion doplňky od e-shopu qiggs.com!
 
Nasaďte si dřevěné sluneční brýle a vyrazte za sluncem! 
 
Vice foto na http://instagram.com/qiggs/ a www.facebook.com/qiggs.

 

Kontakt