Ráfek

Just love it

móda
kabelky & tašky
doplňky
ostatní

Batohy jsem pod značkou Ráfek začala šít až několik let poté, co jsem ušila první messenger tašku z autoplachty. Tehdy mě k tomu inspiroval dárek od kamarádky - taška švýcarské značky Freitag. Co by máma na mateřské jsem z bannerů a autoplachet  šila svoje první tašky a batohy. Všechno jsem se učila za pochodu. Batoh, který jsem si ušila před více jak pěti lety pro sebe, stále nosím!

V jeden okamžik jem se rozhodla opustit tehdejší práci a naplno se pustila do šití batohů. A protože miluji jízdu na kole, nesou moje batohy a tašky jméno Ráfek.


Projekt mě baví a naplňuje, většina batohů vzniká na zakázku. Mám tak bezprostřední zpětnou vazbu od zákazníků a to mě dobíjí a motivuje k další práci. Střihy a detaily batohů stále zdokonaluji, neustále hledám nové tvary a materiály. Nedávno do dílny přibyl první průmyslový stroj, který prošije už úplně všechno a díky tomu mohu začít pracovat i s novými materiály. 


Novinkou v jarní kolekci 2018 budou batohy a tašky z selvedge denimu; mimořádně ušlechtilého matriálu. První kusy představím právě na jarním Mint Marketu v Brně.

Kontakt

Ukázky zboží