Renchinchay

Jsem Boží stvoření, a proto tvořím.

ostatní

Jsem především Boží dítě, pak žena patřící jednomu muži, máma dvou dětí, milovnice zahrady a nakonec i velmi tvořivá duše.

Kreslím, maluji, šiju, fotím, ale hlavně pěkně píšu a kdo chce umět taky psát, může ke mně přijít na kurz kaligrafie, který pořádám hlavně v Ostravě, ale už i v jiných městech republiky. Praha, Brno, Hradec Králové, Uherské Hradiště.

Veškeré vzniklé grafiky, ať už kreslené nebo psané, pak směřují na produkty jako jsou placky, magnetky, zrcátka, přáníčka, plakáty a trička.

"Kdysi jsem si přála mít blog s nějakým zajímavým názvem a přitom nesáhnout rovnou po angličtině. Název Renchinchay vznikl jako nápad už v dobách pravidelných zkoušek naší kapely.
Bylo zvykem, že jsem na každé zkoušce pro všechny dělala a nosila čaj, který byl u členů kapely v oblibě - možná pro svou ovocnou sladkou chuť, která zpěvákům prospívá. Jakmile jsem vytáhla termosku, zazněla hláška: "Á, Renčin čaj!" Dělali jsme si legraci, že tak jednou kapelu nazveme, ale měli jsme ještě všech pět pohromadě a počkali si na duchaplnější jméno. Ovšem nálepka Renčinčaj už mi zůstala, tak jsem to využila a od roku 2008 ji používám jako svoji značku, ačkoli mírně poangličtiněnou."

Ukázky zboží

Kdy jste mohli prodejce potkat