Repetky

Pohodlná a udržitelná menstruace

móda

Repetky ❤️ jsou menstruační kalhotky pro holky a ženy, co nechtějí používat klasické vložky či tampony, které naše menstruační kalhotky plně nahrazují. Jsou pohodlnépříjemnéekologické v klasickém střihu. Pečlivě a kvalitně ušité v České republice. 

Za vznikem Repetek stojíme my  -  manželé Dvořákovi. Zatím jsme pouze nováčci, takové vlaštovky ve světě menstruačních kalhotek, zato velmi odhodlaní a nadšení! Máme rádi ekologiikvalitní materiály, stejně tak dobře a kvalitně odvedenou práci a právě proto jsme se do Repetek pustili.

V dnešní době je důležité naučit se v životě chovat tak, abychom co nejméně zatěžovali přírodu a to platí i pro používání menstruačních pomůcek. Stejně tak pokud si vyberete kvalitní materiál, ať se to týká čehokoliv, nejen kalhotek, vydrží vám daná věc déle a raději ji používáte. A to je důvod, proč jsme si vybrali materiály jako je tencelbambus a merino vlnu. Jsou to materiály kvalitnípřírodní a mají ty nejlepší možné vlastnosti, které můžete pro menstruační kalhotky chtít.

Také krabičku jsme vybírali s ohledem na přírodu. Takže naše kalhotky k vám dorazí v rozložitelné kartonové krabičce, kterou s klidným srdcem můžete zrecyklovat ve vašem domácím kompostéru. 

Kontakt

Ukázky zboží