Royal Socks

Stand out from the crowd - Vynikni z davu

móda
doplňky

Všechno začalo jednoho dne v dubnu na jaře 2015. Právě tehdy se zrodil nápad proměnit předmět každodenní potřeby v barevný designový kousek s hlavním důrazem na vysokou kvalitu, tradici ruční práce a kreativitu. Jednalo se o koncept, který k dokonalosti dovedl kolektiv tvůrců Royal Socks.

Autoři

Royal Socks založila česká společnost EWT fashion a jeji motto – Stand out from the crowd což česky zní Vynikni z davu – do velké míry demonstruje celý koncept značky: proměnit jednoduchý a často opomíjený kus oblečení v zábavný a vyhledávaný artikl a opepřit ho příběhem.

Royal Socks se dnes prodávají již v několika obchodech v Praze a Amsterdamu. Kolekce ponožek zahrnuje nepřeberné množství modelů, designů, velkou škálu barevných kombinací, materiálů a textur. Jednoduše řečeno: pár kvalitních ponožek pro každou příležitost, typ člověka i životní styl. Kostkované, pruhované nebo puntíkované, tyto zářivě barevné ponožky vždy stojí za podívanou. Royal Socks jsou hrdě vyrobené v České republice podle nejvyšších standardů kvality v souladu s principy fair traide, využitím odpovědných výrobních postupů a dodržováním přísných ekologických norem.

Ponožky se vyrábí s mistrovskou precizností na italských elektronicky řízených pletacích strojích Lonati a na strojích Třebíčské firmy Uniplet, špičky se šijí ručně, takže perfektně sedí. V kolekci najdete standardní ponožky z česané bavlny a nebo luxusní z mercerované bavlny.

Pearl Signature je kolekce luxusní řady pánských ponožek Royal Socks tradičních a nadčasových stylů v moderním i klasickém pojetí. Jsou vyrobené z mercerované bavlny které se svou jemností a pevností uspokojí nejnáročnější zákazníky. Tradiční kvalita a důraz na moderní design a trendy jde ruku v ruce v této kolekci pro muže, který má rád moderní styl. Je k sehnání v obchodě Fashion Therapy, Pánská Pasáž, Na Příkopě 23, Praha 1 a nebo na oficiálním e-shopu značky Royal Socks a v dalších vybraných prodejnách.

Kontakt