Rozvoněno

Rozdávat radost z levandule a přírody.

ostatní
Jsme manželé Ester a Michael Schmidtovi, kteří se společně nadchli do pěstování, zpracovávání a vyrábění věcí z levandule. Za domem jsme si zasadili malé políčko levandule, o které se staráme s láskou. Také nezapomínáme na naši nenahraditelnou zemi, kterou vyživujeme pouze ekologickými prostředky. 
 
Díky touze tvořit a rozdávat radost z levandule a přírody jsme se rozhodli založit Rozvoněno. Produkty vyrábíme ručně a každý kus je originál. Máme ohromnou radost, když je výsledek „rozvoněn“ vůněmi přírody. 
 
Zaměřujeme se především na svíčky ze 100 % přírodních vosků (kokosový a sójový), které obohacujeme přírodními éterickými oleji a některé květy levandule z našeho políčka. Přírodní vosky neobsahují žádné škodlivé látky, jsou biologicky odbouratelné, neobsahují živočišné produkty a délka hoření je až o 50 % delší než u běžných parafínových vosků. Pro svíčky používáme již použité skleničky (např. od jogurtů) a při výrobě se snažíme omezovat množství odpadu na minimum. Všechen materiál vybíráme s ohledem na udržitelnost přírody. Dále vyrábíme vyšívané vonné dekorace a další produkty s tematikou či vůní levandule. 

Kdy jste mohli prodejce potkat