Salón Kamila

Naše originály mohou zdobit i Vás

móda
šperky & bižuterie
kabelky & tašky
doplňky

Asi to tak mělo být…

Celé to začalo vcelku nevinně…

Měla jsem se vdávat a chtěla jsem své vysněné šaty…a tento sen mi splnila původní majitelka salónu, a nakonec nezůstalo jen u svatebních šatů. 

Čím častěji jsem chodila na zkoušky, čím více jsme se o tomto segmentu s bývalou majitelkou bavily, tím více mě to vtahovalo. Nikdy by mě však nenapadlo, že jednou (už za rok poté) budu majitelkou právě tohoto salónu já s mým mužem a že to budu právě já a můj tým, co budeme plnit další sny ostatním ženám, mužům, dětem, babičkám, dědečkům, prostě všem, kteří mají sen, který my dokážeme splnit.

Svatební salón jsme s manželem převzali koncem roku 2018, kdy jsem o tomto segmentu věděla velice málo, takže to pro mě a potažmo i pro manžela byla velká výzva.

Od té doby, co jsme do této problematiky více nahlédli, tak jsme dle "zavedenosti" téměř úplně upustili od kupování šatů, ať už svatebních nebo večerních a šijeme si je sami. Stejně jako spousty dalšího oblečení, které po nás naši zákazníci žádají.
Velkým překvapením pak pro naše zákazníky byla a stále je služba "ušijeme - půjčíme", ve které, si troufám říct, že jsme zcela jedineční.

V srpnu 2020 jsme k salónu otevřeli látky a galanterii, a náš sortiment rozšířili také o šití batohů, různých tašek a taštiček, dětského oblečení..
A také jsme začali podporovat místní "domácí" výrobu plyšáků, šperků, kabelek, batohů, čepic, šál, rukavic, čelenek a dalšího tím, že výrobci mají možnost prezentace těchto výrobků u nás v obchodě.

Doba covidu pro nás nebyla a bohužel stále není ani trochu jednoduchá, vzhledem k tomu, že jsme byli defacto zcela zavření několik měsíců, nekonaly se žádné plesy, svatby byly téměř zrušené a dnes vlastně nikdo moc neví, jaký ples nebo svatba v následujících měsících bude moci být.

Ale přežili jsme, do slova a písmene, a to je pro nás důležité, nevzdávat se a jít dál, stále vymýšlet něco nového, usmívat se a být tu pro lidi.

 

Náš FB @salonkamilapribram

Kontakt

Ukázky zboží