Savon de Lisoleil

Pod značkou luxusních ručně vyráběných mýdel Savon de Lisoleil tvoříme skvosty s unikátním designem a výjimečným složením, dodáváme je v originálním balení a vyrábíme v malých limitovaných sériích.

ostatní

Značka luxusních ručně vyráběných mýdel Savon de Lisoleil (Mýdla z Lysolaj) vznikla v roce 2016 jako malá rodinná manufaktura.

Pod touto značkou tvoříme mýdla s unikátním designem a luxusním složením, dodáváme je v originálním balení a vyrábíme je v malých limitovaných sériích.

Pro ruční výrobu přírodních mýdel používáme jak tradiční, tak vzácné rostlinné oleje a másla. Mýdla jsou voněna výhradně éterickými oleji anebo voní přirozeně po olejích v jejich složení. Jako pečující komponenty přidáváme také různé druhy jílů, uhlí a prášků, hedvábí, rostlinná nebo živočišná mléka a další suroviny. V případě použití palmového tuku se jedná o organický palmový tuk z ekologicky kontrolovaného zemědělství. Mýdla jsou barvena minerálními pigmenty a oxidy.

Při výrobě mýdel nepoužíváme syntetické vůně (tzv. vonné oleje), tenzidy, silikony, parabeny či jiné zdraví škodlivé složky.


Veškeré používané suroviny mají bezpečnostní listy a jsou určené k výrobě kosmetiky.

Kontakt

Ukázky zboží