SCHMINKA

"Chceme, aby kosmetika dělala ženám radost a měly pocit, že mají něco hezkého. Co někdo vyrobil s láskou a s láskou předal dál." MUDr. Jana Cibulková

ostatní

Schminka je česká a v Česku vyrobená kosmetika, jejíž kousky k Vám každý den putují z Horky u Čáslavi. Naším hlavním cílem je poskytování a vývoj kvalitních produktů, které budou vyhovovat ženám ( ale i mužům ) všech věkových kategorií. Naší specialitou jsou pak kosmetické výrobky, které si vytvoříte na míru, a dekorativní kosmetika WET/DRY, která se dá pro získání větší intenzity a výdrže nanášet vlhčeným aplikátorem.

Kosmeti SCHMINKA a její cesta je jiná ve všech ohledech. Za vývojem a výrobou produktů stojí paní MUDr. Jana Cibulková, která roky sbírala zkušenosti v italském kosmetickém průmyslu. Poté se rozhodla své znalosti zúročit a vytvořit svojí vlastní značku Schminka.      Nyní pod její vlastněnou výrobní společnosti Golden Line s.r.o., která by uživatelkám a uživatelům dělala radost, podpořila seběvědomí, a podtrhla jejich pravé já.

V současné době tvoří její pracovní tým několik dalších lidí, kteří pro Vás každý den, především ručně, vyrábějí zapékané oční stíny, perličkové pudry ( jediný český výrobce ), tónované a vyživující balzámy na rty, voňavé sojové svíčky, šumivé bomby do koupele a mnoho dalších krásných věcí, kterými pečujeme o své tělo, duševní pohodu a zevnějšek. Naprostou samozřejmostí je, že naše výrobky nejsou, a ani nikdy nebyly, testovány na zvířatech.

"Chci, aby kosmetika dělala ženám radost a měly pocit, že mají něco hezkého. Co někdo vyrobil s láskou, a s láskou                             předal dál."  MUDr. Jana Cibulková

Kontakt

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok