Šití S Duší

Šijeme s příběhem

kabelky & tašky
doplňky
ostatní

Jsme malá rodinná firma, která vznikla z nadšení pro tvorbu několika žen, a také díky velkorysosti a podpoře jednoho muže. Tento druh sebevyjádření nám kompenzuje rutinní činnosti spojené s péčí o naše nejbližší a nároky zaměstnání, což není třeba vysvětlovat moderním ženám, kterým především jsou naše produkty určeny. Zkrátka jde o prevenci proti zblbnutí! Zakládáme si na osobitosti a originalitě všech výrobků. Nikdy neděláme stejnou věc dvakrát. Dbáme také na kvalitním zpracování po řemeslné stránce, a proto používáme prvotřídní převážně přírodní materiály. Věříme, že do plodů naší práce vkládáme kus sebe samých a tím, že je poskytujeme dalším lidem k zakoupení, předáváme snad především pozitivní energii dál. To je důvod, proč tato firma vznikla.

Šijeme s příběhem

Když tvoříme nějaký projekt pro konkrétního člověka, např. přikrývku nebo přehoz na pohovku, či dekorativní polštář, vycházíme vždy z toho, co o daném člověku víme. 
Zjistíme, jaké má záliby, které barvy preferuje, jaký styl se mu líbí, k jakému světonázoru se hlásí, atp. To vše máme na paměti, když vybíráme látky, když je sešíváme i  když zkompletovaný výrobek nakonec prošíváme. 
Touto "meditací" o osobě, pro kterou výrobek děláme, vzniká vždy originální dílo, protože každý z nás je jedinečná "směsice" vlastností, zkušeností a postojů - a to nás baví!

Ukázky zboží

Kdy jste mohli prodejce potkat