Slezská zahrádka

Zdraví z přírody

delikatesy

Jsme malá rodinná manufaktura zabývající se výrobou domácích džemů, marmelád, bylinných a ovocných sirupů a jiných nejen sladkých dobrot. Naše produkty vyrábíme tradičním domácím způsobem, tudíž se v nich spojují i léčivé účinky a energie bylinek s naší láskyplnou a radostnou energií. Chceme vyrábět zdravé potraviny, které se běžně denně používají. Například ovocné sirupy, z nichž denně připravujeme nápoj hlavně dětem nebo džem, který si ráno namažeme na chléb k snídani.

Ovoce použité ve výrobcích je částečně z naší produkce, popř. ovoce nakupujeme od místních pěstitelů zejména z ovocných sadů rodiny Soškových ze Sosnové. Ovoce je pěstováno v BIO kvalitě.

Od jara, když rozkvetou první pampelišky sbíráme  na loukách a lesích v údolí řeky Moravice s našimi třemi dětmi  všemožné bylinky až do pozdního podzimu, kdy sezónu zakončujeme sběrem šípků. Pokud některou bylinku nenajdeme tak je nakupujeme u místních drobných pěstitelů. Při výrobě sirupů nepoužíváme žádné extrakty, barviva, stimulanty ani éčka. Používáme výhradně přírodní suroviny.

Každá námi vyrobená sklenička je opravdu originál a vyrobena s láskou. Ručně také sklenice popisujeme a navazujeme. Dle přání zákazníka jsme schopni vyrobit skleničku s věnováním ať již k narozeninám, k významné události, či jen jako pozornost……….

Kontakt

Ukázky zboží

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok

17.11.23 - 18.11.23