SmileKids

Luxusní dívčí společenské šaty s láskou

móda

Česká Dětská Móda SmileKids. Kvalitní elegatní detské obleceni s ohledem na poslední módní trendy! Každý model oblečení se šije v limitovaném počtu z kvalitních látek vyrobených ve Francii, Italii, Španělsku a Německu. Podivejte se do webovych stranek kde jde take koupit on-line SmileKids.cz

 

Společnost «SMILE» se stará o to, aby každé oblečení bylo nejoblíbenější z celé garderoby malé parádnice a aby se ještě za mnoho let v myšlenkách vracela k neopakovatelným okamžikům ze svého dětství.

Vzpomínáte si ještě na svoje oblíbené oblečení?

«SMILE» - je módní značkové zboží pro malé lady, které bylo vytvořeno v roce 2016 v Praze. Každý model oblečení se šije v limitovaném počtu v jednom závodě na Slovensku z kvalitních a pro dětskou pokožku příjemných látek vyrobených ve Francii, Italii, Španělsku a Německu.

Oblečení se vytváří s ohledem na poslední módní trendy, v jemně elegantním stylu, kdy se zvláštní pozornost věnuje každému detailu. Při tom je pohodlné, což dovoluje jejich majitelkám, aby se lehce otáčely při tanci, aniž by se při tom musely trápit tím, že se jejich oblečení zmačká nebo bude omezovat jejich pohyb.

Kolekce roku 2017 je představována v módních něžných odstínech a určitě se bude líbit milovníkům luxusní kvality a elegantní klasiky.

Věříme, že naše oblečení je uměním.

Kontakt

Ukázky zboží