Smiling Sun - Dana Kozáková

"Neděláme módu, ale oblečení pro lidi..."

móda

Jsme Smiling Sun.
SMILING SUN je Dana a Markéta. Zhotovujeme dámské a pánské originální kolekce.
V našem módním ateliéru pro Vás - navrhujeme, stříháme, šijeme, fotíme, prodáváme - pomalou módu "slow fashion". Již od založení naší značky používáme techniky recycling, upcycling. Vytváříme oblečení na principu zero waste. Nikdy nic nevyhodíme. Vezmeme naše staré modely, rozstříháme je na kusy a tento materiál použijeme do nových výrobků. V naší originální tvorbě neopakovatelných, jedinečných kusů oblečení klademe důraz na řemeslnou dovednost, kvalitu a tradici. Oblečení, které vyrábíme, je osobité, inspirované tichem a vlastní fantazií. Náš styl nezapadá do žádného z regálů nablýskaných módních kolekcí a slovo TREND byste v našem slovníku hledali marně. Je třeba se naučit investovat do módy, která je kvalitně ušitá, vydrží Vám tak celé roky a odepřít si "levné", méně kvalitní, sezónní a trendové zboží, které za Vámi cestuje přes půl planety. Méně je více. Upřednostňujeme kvalitu nad kvantitou a naše materiály jako len, buret nebo konopí nakupujeme lokálně. Ostatní pečlivě vybírané materiály mají evropský původ.
Zakázková výroba je další součástí naší práce. Mnoho žen i mužů má problém obléknout dámskou a pánskou konfekci z důvodu nepadnoucí velikosti. V oblečení nechtějí dělat kompromisy, chtějí modely, které vyzdvihnou jejich přednosti a potlačí nedostatky.
Nádech je inspirace. Výdech je realizace. Okolnosti mnohdy určí, co skutečně spatří světlo světa hned a co přijde později.
Naše motto je: „NEDĚLÁME MÓDU, ALE OBLEČENÍ PRO LIDI.“
*S m i l i n g S u n *
Markéta a Dana

Kdy jste mohli prodejce potkat