Smiling Sun - Dana Kozáková

"Neděláme módu, ale oblečení pro lidi..."

móda

Jsme Smiling Sun.

Smiling Sun je Dana & Markéta. Zhotovujeme dámské a pánské originální kolekce. 

V naší oděvní galerii v Ústí nad Orlicí pro Vás navrhujeme, stříháme, šijeme, fotíme, prodáváme pomalou módu "slow fashion". V naší originální tvorbě neopakovatelných, jedinečných kusů oblečení klademe důraz na řemeslnou dovednost, kvalitu a tradici. Oblečení, které vyrábíme je osobité, inspirované tichem a vlastní fantazií

Náš styl nezapadá do žádného z regálů nablýskaných módních kolekcí a slovo TREND byste v našem slovníku hledali marně. Je třeba se naučit investovat do módy, která je kvalitně ušitá, vydrží Vám celé roky a odepřít si "levné", méně kvalitní, sezónní a trendové zboží, které za Vámi cestuje přes půl planety. Méně je více. 

Upřednostňujeme kvalitu nad kvantitou a naše materiály jako len, buret, buretové hedvábí, konopí nakupujeme lokálně. Ostatní pečlivě vybírané materiály mají evropský původ. 

Zakázková výroba je další součástí naší práce. Mnoho žen i mužů má problém obléknout dámskou a pánskou konfekci z důvodu nepadnoucí velikosti. V oblečení nechtějí dělat kompromisy, chtějí modely, které vyzdvihnou jejich přednosti a potlačí nedostatky. 

Nádech je inspirace. Výdech je realizace. Okolnosti mnohdy určí , co skutečně spatří světlo světa hned a co přijde později.

Kontakt