smiling sun - Dana Kozáková

"Neděláme módu, ale oblečení pro lidi..."

móda

 

 

Dobrý večer přeji Vám.

Dana Kozáková, těší mě :) ......zde snoubí se ženskost s romantikou, barevnost s nápaditostí, něžnost... vůně starých i nových časů, pečlivost...s láskou v krásné látky , knoflíky, krajky, stuhy...si plavu, se nořím...tvořím...vítejte v smiling sun.

Jak já tak i mé oblečení pocházíme z Ústí nad Orlicí, města ležícího v podhůří Orlických hor. V Ústí nad Orlicí se nachází má malá dílnička, kde vzniká oblečení, které není určeno pouze Ženám, ale své tam naleznou i Muži (košile, kalhoty, bundy, mikiny - len, konopí, bavlna) a dítka (sukýnky a šatky pro ty nejmenší kočinky, ale i pro slečny) a zároveň i kamenný obchod. Prezentace probíhá formou webu (momentálně probíhá jejich refresh) a fler. Tvořím tak, jak to cítím, ale mám ráda i individuální přání zákazníků, neboť i tato forma otevírá cestu dál. V hlavě nosím mnohé věci a pevně doufám, že alespoň střípek toho všeho předám právě Vám v níže uvedené fotogalerii (bohužel nevím, kolik fotek to pojme, tak jsem byla střídmá).

Oblečení vyrábím převážně z přírodních materiálů od českých nebo evropských výrobců (Francie, Itálie, Německo, Holandsko) a škála je poměrně obsáhlá, řekla bych že celoroční - sukně, šaty, šatovky, halenky, košile, tuniky, svetry, kabáty, bundy, saka (jaro, podzim, zima), kalhoty. Každý kus oblečení si nese svůj punc originality, je pouze jeden jediný :)

V květnu proběhlo stěhování do nového ateliéru. Jednou za dva roky pořádám se svým malým týmem módní přehlídku, poslední se konala tento červen. Snažím se účastnit i zahraničních akcí - Innatex Frankfurt am Mein; Vídeň. V Čechách mě naleznete na Prázdninách v Telči, řemeslné jarmarky, výstavy atd.

Dalším prodejním artiklem jsou naše - Hračky pro duši - ,které vyrábíme společně s mým manželem (zasílám Vám odkaz na video a v případě zájmu Vám velmi ráda zašlu i fota)

http://www.youtube.com/watch?v=3k38mZhLgHY

                                    

Fotky v příloze obsahují pouze oblečení z mého ateliéru (vyjma jeans :)) 

A Plzeň Fashion Days? Veliký pouliční rej všeho krásného, kde je fascinující atmosféra nejenom díky hudbě a tanci. 

 

Velmi děkuji za dočtení až do konce a věřím, že se shledáme :)

zdraví a mává

Dana - smiling sun

Kdy jste mohli prodejce potkat