Smolenka s.r.o.

Pryskyřice chrání stromy při poranění kůry a dřeva, stejně tak chrání i naši pokožku.

ostatní

Jsme rodinná firma Smolenka. Chceme Vám předat sílu stromů. Sílu ukrytou ve smrkové pryskyřici, která hraje hlavní roli v našich léčivých kosmetických produktech.

 

Vše začalo u našeho pradědy Aloise. Bylo to v době, kdy bylo běžné hledat pomoc od nemocí a neduhů v přírodě a ne v lékárnách. Naše rodina pochází z malé vesničky na jihu Čech. Alois sbíral v okolních lesích smrkovou smůlu a vařil z ní mast, která se stala v celém kraji velmi oblíbenou. Uplynulo mnoho času a v roce 2012 jsme se rozhodli náš rodinný recept oživit. Používáme stále stejný postup i suroviny. Smůlu ručně sbíráme, přidáváme kvalitní přepuštěné máslo a včelí vosk.  Vyrábíme hojivé zázraky a dávkujeme je do malých kelímků. Představte si, jak Vám takový malý kelímek zavoní smrkovou vůní lesa pokaždé, když ho otevřete.

Proč je pryskyřice tak účinná? Chrání stromy proti bakteriím a škůdcům při povrchovém poranění kůry a dřeva. Stejně tak chrání i naši pokožku při poranění, je protizánětlivá, hojivá, má antibakteriální a antimykotický účinek. Působí rychle a efektivně. Namazat na pokožku si ji můžete v podobě naší Smolné masti. Naši zákazníci si jí oblíbili nejen pro své účinky, ale také pro široké využití na různé problémy. Nezůstali jsme jen u naší masti, rozšířili jsme řadu výrobků se smrkovou pryskyřicí. Vyrábíme také krém, kúru na nehty, mýdlo, deodoranty, balzámy na pleť a mnoho dalších. Navíc je smůla sama o sobě skvělým konzervantem, takže v našich výrobcích nenaleznete žádnou chemii ani konzervanty. Vše je čistě přírodní s jednoduchým složením. Doufáme, že s námi uvěříte síle stromů a necháte se hýčkat lesem.

 

Smrková pryskyřice:                                                

  •  napomáhá a urychluje léčbu zánětů,
  • pomáhá při léčbě špatně se hojících a otevřených ran,
  • ničí mykózu nehtů a pomáhá při zarůstání nehtů,
  • zmírňuje nepříjemné projevy ekzémů a lupenky,
  • pečuje o suchou pleť,
  • zmírňuje opruzeniny a spáleniny.

Kontakt

Ukázky zboží