Snowflake Art

I malá drobnost dokáže vykouzlit velký úsměv.

šperky & bižuterie
doplňky

Vítejte v mém obchůdku Snowflake Art, místě, kde i malá drobnost dokáže vykouzlit velkou radost.

Mé zboží se převážně skládá z ručně vyšívaných náušnic. K nim tu najdete vyšívané brože možných i nemožných tvarů a motivů. Každý kousek je vždy unikátní, podle toho, jak se zrovna chce jehle do látky.

A jak to vše začalo?

Značku Snowflake Art značku jsem pomalu začala tvořit poté, co mě můj (v té době dle mého názoru až příliš nadšený) přítel tak dlouho přesvědčoval, že jsem si nakonec s tichými slovy, že si podnikání představuje jako Hurvínek válku, založila svůj první účet na Fleru.

Mé obavy se ale nepotvrdily, a ač jsem se zprvu velmi trápila nad každým popiskem, značka pomalu ale jistě začala dostávat ten správný tvar. Tvorba obchůdku se mi doslova dostala pod kůži a výšivka mě nenávratně pohltila. Dokázala jsem nad výrobou strávit i celou noc a někdy jsem ani nevnímala, že na mne někdo mluví.

Jsem moc ráda, že jsem vše nevzdala a překonala všechny ty klacíky, balvany a bezedné propasti, abych se mohla těšit z úsměvů, které se skrývají za každou maličkostí, kterou si lidé ode mě odnesou. Nedám dopustit na každodenní malé radosti, které bychom si měli dělat. Ať už sami sobě, či navzájem. Přijďte se také podívat k nám na stánek, jak Vám sluší ruční výšivka a rozněžnit své srdce pěknou maličkostí, kterou si odnesete na kabátku, ouškách nebo v kapse domů.

Kontakt

Ukázky zboží