Sokino

Ponožky jsou ideální část oděvu, pomocí které můžete zazářit, zaujmout, odlišit se, vyjádřit vaši hravost a smysl pro detail.

móda

SOKINO PONOŽKY
Máme rádi vtipné detaily. Taková ta drobnost, které si jiní nevšimnou, ale nás baví. Může to být cokoli. Barevná podrážka na botě, která není hned vidět, červené tkaničky ve společenské obuvi, výrazný vzor na vnitřní straně kabátu...prostě detail, který potěší.

Ponožky jsou ideální část oděvu, pomocí které můžete zazářit, zaujmout, odlišit se, vyjádřit vaši hravost a smysl pro detail.

SOKINO ponožky jsou určené mužům i ženám. Nosit je můžete v jakékoli situaci.

NEBUDETE JE CHTÍT SUNDAT
Pečlivě jsme vybírali to nejlepší možné složení ponožek pro váš komfort. 85% česané bavlny zpracované v České republice, 10% polypropylenu s ionty stříbra a 5% elastanu splnilo naše vysoké nároky na kvalitu. Ponožce nesmí chybět řetízkovaná špice a velmi pohodlný horní lem. Ponožky jsou pletené na nejkvalitnějších strojích v České republice.

Jsou tak pohodlné! Nebudete je chtít večer sundat. To ale nedoporučujeme....raději si objednejte víc párů do zásoby ať je nemusíte v prádle vyhlížet.

PONOŽKY NA MÍRU
Chcete nabídnout zákazníkům ponožky navržené přímo vám na míru s vaším logem? Chcete zajímavý a kvalitní dárek pro vaše obchodní partnery za rozumnou cenu? Obraťte se na nás, vše zařídíme. Dodáváme kvalitní a jedinečné ponožky do golfových klubů, firem, zájmových spolků.

 

Kontakt

Ukázky zboží