Šperky od lišky

Mazané šperky

šperky & bižuterie
doplňky

Jedna liška, jedna učitelka a kolektiv plný žen.

 

Miluji lišky, jsou mojí každodenní inspirací. Chci mít jejich sílu stále při sobě. Ale jak? Jednoduše. Minimalisticky. Kvalitně. Ve formě jednoduchých šperků, které jsou ale něčím jedinečné. Čím? Autorským návrhem lištičky, který je jemný, nenápadný, přesto elegantní, příjemně nositelný a snadno kombinovatelný.

A tak jsem si řekla, že zkusím takový šperk sama vyrobit. Začala jsem kreslit, navrhovat, gumovat, zase kreslit, pak zase gumovat, stříhat, lepit, někdy se i trošku vztekat, ale nakonec vznikl první návrh lištičky. Jediný. Můj. Stále stejný -  podle tohoto původního návrhu jsou lišky vyráběny dodnes.

Ale kdo mi vysněnou lišku vytvoří? Chci ji totiž z kovu. Odolnou a krásně lesklou. Nastalo období hledání, bádání, telefonování a e-mailování, až nakonec spatřily světlo světa první lištičky přívěsky. Lištičku připínám na náramek a nosím ho každý den. Jsem nadšená. Po několika dnech nošení si mé kolegyně všimly, že mám nový šperk a zanedlouho jsem měla na stole několik liščích objednávek. A přibývaly další. A další, další, a další. Vše spělo k vytvoření značky Šperky od lišky. A nezůstalo jen u náramků. Postupně se nabídka rozšířila o náhrdelníky, brože a náušnice se stejným mazaným motivem.

Od té doby není den, kdy bych na sobě neměla Šperk od lišky. A jsem šťastná, že to mohu říci o spoustě dalších žen, které si lištičky zamilovaly stejně jako já.

Vítejte ve světě plném energie a krásy se špetkou liščí mazanosti. Vítejte ve světě Šperků od lišky.