Stammkonzept

Designový nábytek na míru

ostatní

In LOve with WOOD

 

Žádné vaše přání není nesplnitelné. Rádi přijímáme výzvy a hledáme nová řešení. Ať už potřebujete na míru vybavit celý byt nebo třeba jen nevšední věšák do předsíně, rádi s vámi najdeme nejlepší řešení. Než se pustíme do samotné výroby, připravíme  pro vás  vizualizaci a technický výkres, abychom si odsouhlasili veškeré detaily.

Pracujeme převážně s přírodními materiály, upřednostňujeme masivní dřevo z lokálních zdrojů, jako je dub, ořech, jasan a další.  Nejen, že se jedná o kvalitní a odolný materiál, který  díky své vůni a neopakovatelé kresbě přináší jedinečný design do vašich domovů,  nábytek z masivu je nestárnoucí, jen tak se neomrzí a nebudete ho muset  za pár let vyměnit za nový. Dřevěný nábytek kombinujeme také s kovem, sklem, tkaninou a dalšími materiály. Postaráme se komplexní realizaci vašich nápadů.

Naše truhlářství působí především v Praze,  jižních Čechách (Strakonice, Písek) a západních Čechách (Sušice, Klatovy, Plzeň), ale za zajímavým projektem dojedeme klidně i na druhou stranu republiky.

Kontakt

Ukázky zboží