Tamjdem, o.p.s.

TAMJDEM jednoduše proto, že tam jdeme… KAM? Za dobrodružstvím, zážitky a zkušenostmi. Pokaždé do jiné neziskovky, s novými zajímavými lidmi dělat dobro s radostí a elánem... Podporujeme dobrovolnictví v ČR na různých akcích, kde dobrovolníci pomáhají neziskovkám.

ostatní

Jsme nevládní nezisková organizace jménem Tamjdem, o.p.s. Od roku 2013 působíme v oblasti českého a mezinárodního dobrovolnictví. Propojujeme Vás se zajímavými organizacemi v ČR i ve světě. Vytváříme a rozvíjíme různé dobrovolnické příležitosti. Přispíváme k rozvoji českých neziskových organizací. Podporujeme rozkvět aktivní a odpovědné občanské společnosti a posilujeme její hodnoty. 

Již několik let pořádáme knižní bazary na podporu a rozvoj aktivit Tamjdemu. Bazarové knihy získáváme od dárců či ze svých vlastních knihoven a na nejrůznějších kulturních či jiných akcích po celé České republice je za symbolické částky dále prodáváme. K našemu stánku patří také malá kreativní dílna, kde si zájemci formou workshopů mohou vyzkoušet například výrobu knižních záložek, placek, obalů na knihy a další kreativní činnosti. 

Kontakt

Ukázky zboží