Taolli

Originální dámská móda z malé šicí dílny z Havířova. Nadčasové střihy pro maximální pohodlí po celý den, nádherné vzory a kvalitní materiály, díky kterým se budete cítit skvěle.

móda
šperky & bižuterie

Naše výrobky jsou určeny pro ženy, které milují rozmanitost jak ve svém životě, tak ve svém šatníku. Není nic hezčího než sladit svou náladu se svým outfitem dne a tím nechat promluvit svou osobnost. Originální móda na každý den, pro každou Vaši náladu, pro každou stránku Vaší povahy.

Vše pro Vás vyrábíme v malé šicí dílně v Havířově, koupí těchto modelů tedy podpoříte lokální českou tvorbu. Všechny střihy osobně testujeme na sobě a našich rodinách, abychom měly jistotu, že budou maximálně pohodlné a funkční.

Není našim cílem šít stovky stejných šatů a hromadit je na skladě. Pro zachování originality šijeme pouze pár kusů od každého vzoru. Vznikají tak limitované edice, které neopakujeme, a každý kousek je tedy téměř originál. A mnoho z našich modelů je skutečným originálem vyrobeným pouze v jednom kuse. Ručně vyráběná bižuterie z naší dílny doladí Váš outfit do posledního detailu.

Vlastně úplně nejradši šijeme na objednávku podle přání a nápadů našich zákaznic. Vznikají tak ty nejoriginálnější a nejpůsobivější kousky. Nebojte se vyslovit svá přání a pojďte s námi tvořit originální módu. Těšíme se na Vaše nápady. 

 

Kontakt

Kde jste mohli prodejce potkat za uplynulý rok