Tašenka

Zamilujte si svou tašenku

kabelky & tašky

Mladá značka elegantních ručně šitých dámských kabelek a doplňků nabízí kvalitně zpracované kabelky pro každé roční období, ale i nadčasové kousky. Typický je pro ně minimalistický styl a jednoduchost v kombinaci s praktičností.

Dámské kabelky a další výrobky od Tašenka jsou inspirované skutečnými ženami a odráží jejich nároky na praktičnost, funkčnost a estetiku. 

 

Tašenka proto, že my ženy jsme emocionálně založené a vytváříme si k lidem a věcem, kterými jsme obklopeny, citový vztah. Milujeme svého partnera, děti, svůj život, svoji tašenku.

Tašenka proto, že milujeme svou rodinu a maminka zakladatelky této značky se jmenuje Taška. Pochází z Bulharska, kde je toto jméno běžné. V České republice, kam se před lety přestěhovala za svou láskou, toto jméno působí trochu neobvykle. Ale ať v Česku, nebo v Bulharsku, pro blízké prostě Tašenka.

Tašenka proto, že se v nás zrcadlí naši blízcí. Zakladatelka této značky si díky smyslu pro humor svých spolužáků na střední škole získala přezdívku Tašenka.

Kdy jste mohli prodejce potkat