The little Bohemian sun

Chci vnést do vašeho domova duhová kouzla, radost a energii.

doplňky
ostatní

Představte si svůj domov zalitý sluncem a v něm malé kousky duhy tančící po stěnách. Takový efekt dokáže vykouzlit i docela malý kousek skla ve vašem okně...

Ahoj, jsem Krista.

Ráda sbírám korálky a různá cinkrlata. Miluju léto, slunce, výrazné vzory a barvy, třpytivé doplňky, starožitné předměty a DIY projekty.
Nejsem žádná umělkyně, ale celý život mám silnou potřebu něco budovat a tvořit. Více jak 20 let jsem budovala kariéru v korporátním světě, až jsem dospěla k totálnímu vyhoření a záchvatům paniky...

V uplynulých třech letech jsem se díky mateřským povinnostem z oné pomyslné hromádky neštěstí zvedla a začala jsem znovu a na vlastní pěst.

Tvořím ORIGINÁLNÍ LAPAČE SLUNCE.

Zjistila jsem, že korálky mají velmi poziti vní vliv na lidskou psychiku. Dokáží totiž pohltit pozitivní energii a tu pak šířit do prostoru. Jejich jemně cinkavý zvuk má uklidňující efekt. Navíc, při prozáření korálků slunečními paprsky vznikají krásné duhové odlesky.

Ze všeho co jsem kdy zkoušela a vyráběla, jsem se zamilovala nejvíc do tvorby dekorací ze skla, minerálů a korálků. Broušené sklo a křišťál mne naprosto uchvátily díky své schopnosti lomit paprsky světla a vytvářet duhu. Díky tomu tvořím své kouzelné závěsy na chytání slunce, které pomáhají aktivovat energii v místnostech.

Tvoření pro radost najednou dostalo smysl a výsledkem je můj vlastní krámek plný třpytu, barevných paprsků, radosti a pozitivní energie pod vlastní značkou The little Bohemian sun, který je takovým malým profesním restartem.

S čím vám mohu pomoci?

Rozzářím vám místnosti a dodám vašemu domu (i zahradě) pozitivní energii.

Inspiraci pro tvorbu hledám v praktickém feng shui. Pro své kolekce si vybírám takové dekorace, které dokáží v prostoru energii aktivovat, přitahovat, šířit a udržovat.

PRODUKTY
V mé nabídce najdete pouze mé vlastní, ručně vyrobené dekorace, k jejichž tvorbě používám různé materiály.
Nejčastěji pracuji se sklem, feng shui křišťály, achátovými plátky – to vše v kombinaci se skleněnými korálky a korálky z minerálů.

Tvořím spíše menší kolekce, některé kousky i v omezeném počtu kusů, protože ráda zkouším a vymýšlím nové věci.

KREATIVNÍ WORKSHOPY
Během prázdnin jsem "vykopla" první z řady kreativních workshopů na výrobu lapačů ze skla a korálků, které plánuji organizovat pravidelně jak v Praze, tak v Českých Budějovicích. Přehled akcí naleznete vždy na mém webu nebo na sítích.

BLOG
Občas mám myšlenku, nápad, nebo jen touhu něco napsat, takže v rámci webu naleznete i sekci Blog kam pravidelně nepravidelně píšu na témata, která souvisí s mou tvorbou a feng shui, bytovým designem apod.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ A ZASÍLÁNÍ NOVINEK
Ráda udržuji se svými zákazníky a fanoušky kontakt - a to převážně na Instagramu a Facebooku, kde je prostor pro sdílení různých momentů jak těch pracovních, tak i těch osobních. Zákazníkům, kteří u mne nakoupili, nebo se zaregistrovali k odběru novinek zasílám pravidelně přehled o tom, co je u mne nového.E

E-SHOP mám nastavený zatím pouze pro domácí trh.

 

Kdy jste mohli prodejce potkat