The little Bohemian sun

Chci vnést do vašeho domova duhová kouzla, radost, třpyt a energii.

doplňky
ostatní

Představte si svůj domov zalitý sluncem a v něm malé kousky duhy tančící po stěnách. Takový efekt dokáže vykouzlit i docela malý kousek skla ve vašem okně...

 

Ahoj, jsem Krista.

Ráda sbírám korálky a různá cinkrlata. Miluju léto, slunce, výrazné vzory a barvy, třpytivé doplňky, starožitné předměty a DIY projekty.
Nejsem žádná umělkyně, ale celý život mám silnou potřebu něco budovat a tvořit. Více jak 20 let jsem budovala kariéru v korporátním světě, až jsem dospěla k totálnímu vyhoření a záchvatům paniky...

V uplynulých třech letech jsem se díky mateřským povinnostem z oné pomyslné hromádky neštěstí zvedla a začala jsem znovu a na vlastní pěst.

 

Tvořím ORIGINÁLNÍ LAPAČE SLUNCE.

Zjistila jsem, že korálky mají velmi poziti vní vliv na lidskou psychiku. Dokáží totiž pohltit pozitivní energii a tu pak šířit do prostoru. Jejich jemně cinkavý zvuk má uklidňující efekt. Navíc, při prozáření korálků slunečními paprsky vznikají krásné duhové odlesky.

Ze všeho co jsem kdy zkoušela a vyráběla, jsem se zamilovala nejvíc do tvorby dekorací ze skla, minerálů a korálků. Broušené sklo a křišťál mne naprosto uchvátily díky své schopnosti lomit paprsky světla a vytvářet duhu. Díky tomu tvořím své kouzelné závěsy na chytání slunce, které pomáhají aktivovat energii v místnostech.

Tvoření pro radost najednou dostalo smysl a výsledkem je můj vlastní krámek plný třpytu, barevných paprsků, radosti a pozitivní energie pod vlastní značkou The little Bohemian sun, který je takovým malým profesním restartem.

 

Chci rozzářit váš domov!

Inspiraci pro tvorbu hledám v praktickém feng shui. Pro své kolekce si vybírám takové dekorace, které dokáží v prostoru aktivovat pozitivní energii.


V mé nabídce najdete pouze mé vlastní, ručně vyrobené dekorace, k jejichž tvorbě používám různé materiály.

Nejčastěji pracuji s křišťálovým sklem české výroby, který je svou kvalitou srovnatelný s křišťály Swarowski. Dále používám achátové plátky, surové i broušené polodrahokamy a minerály – to vše v kombinaci se skleněnými korálky a bižuterními komponenty.

Tvořím spíše menší kolekce, některé kousky i v omezeném počtu kusů, protože ráda zkouším a vymýšlím nové věci.

 

Kontakt

Kdy se s prodejcem můžete setkat